Facebook-obkladydlazby24.sk

Ako sa orientovať v našom obchode

Obklady, dlažby, kúpeľne, kuchyne, mozaika - internetový obchod, e-shop


V našom obchode sa môžete orientovať tromi spôsobmi:

  • Použitím vyhľadávača – tu vpíšte konkrétny názov kolekcie ktorú hľadáte (iba jedno slovo napr. travena, capri, lazio, infinita....atď; vpísanie slov: obklad, mrazuvzdorný, Opoczno, biele, 20x25 Vám neprinesie žiadny efekt ). Po kliknutí napr. „Kolekcia: Travena/Mogano/Trovan“ sa Vám zobrazí celá kolekcia obkladačiek spolu s fotkami.

Ako sa orientovať-vyhľadávanie

  • V možnosti „Naša ponuka“ kliknutím na konkrétnu miestnosť do ktorej hľadáte obklad, dlažbu (Kúpeľne, Kuchyne, Dlažby, Mozaiky). Po vybratí možnosti „Kúpeľne“ sa Vám zobrazia všetky kolekcie obkladov vhodné do kúpeľne a v pravom hornom rohu si môžte zvoliť konkrétneho výrobcu.

Ako sa orientovať-podľa miestnosti

  • V možnosti „Výrobcovia“ kliknutím na konkrétneho výrobcu od ktorého hľadáte obkladačky (Opoczno, Tubadzin, Domino, Cersanit, Paradyz – s postupom času pribudnú ďalší). Tu sa Vám zobrazia všetky obkladačky od konkrétneho výrobcu kde v pravom hornom rohu si môžte zvoliť aj miestnosť do ktorej hľadáte tovar.

Ako sa orientovať-výrobcovia

Aby prezeranie kolekcií v našom internetovom obchode bolo pohodlnejšie v niektorých prípadoch sme zvolili možnosť kliknutia na „farebnosť“ kde sa Vám ukáže celá kolekcia v ponúkanej farbe od výrobcu.


Ako sa orientovať-farebnost


Výzam symbolov:


Ako sa orientovať-obklad Symbol „ručička“ znamená, že daná obkladačka je vhodná len na stenu.
Ako sa orientovať-dlažba Symbol „nožička“ znamená, že daná obkladačka je vhodná na zem.
Ako sa orientovať-mrazuvzdorná Symbol „vločka“ znamená, že daná obkladačka je mrazuvzdorná a môže byť použitá v exteréry aj interiéry. Pri dlažbe kde nie je tento symbol znamená to, že sa smie použiť len v interiéry.
Ako sa orientovať-mozaika Symbol „nožničky“ znamená najčastejšie mozaiku, t.j. zber malých keramických kociek podlepených sieťkou, ktoré môžte ľubovoľne rozrezať.
Ako sa orientovať-protišmyková Symbol „naklonenej plochy“ znamená, že dlažbu je možné použiť aj na miestach, kde hrozí pošmyknitie. Dlažba s týmto symbolom je protišmyková.

Ako sa orientovať-popis produktu
Rozmer: rozmer obkladačky, dlažby, lištely alebo mozaiky
Použitie: miesto použitia odporúčané od výrobcu (Vonkajšie, Vnútorné)
Typ: typ keramickej hmoty (Obklad, Dlažba, Mozaika, Mrazuvzdorná, Protišmyková)
Obytný priestor: miesto použitia odporúčané od výrobcu (Kúpeľňa, Chodba, Hala, Salón, Kuchyňa)
PEI: označuje stupeň opotrebovania glazovaného povrchu dlažby (oteruvzdornosť). Odhaľuje ako je konkrétna dlažba odolná voči oteru. Oteruvzdornosť sa udáva v stupnici PEI od 1 do 5. Piaty stupeň je najodolnejší. Do kúpeľne stačí 3, do kuchyne 4, na chodbu 4,5.
Hrúbka: uvádza hrúbku obkladačky, dlažby, lištely alebo mozaiky.
Lesk: povrchová úprava (lesklé, matné).
Množstvo m2 v balení: uvádza koľko m2 sa nachádza v jednom balíku.
Množstvo ks v balení: uvádza koľko kusov sa nachádza v jednom balíku. Obkladačky a dlažby vždy predávame na celé balenia, kde náš systém v nákupnom košíku automaticky prepočíta Vaše požadované množstvo na celé krabice. Lištely, dekory (inserta) a v niektorých prípadoch mozaiku na kusy.

Ako sa orientovať-facebook Symbol „f“ znamená, že môžte danú kolekciu zdielať cez sociálnu sieť Facebook
Ako sa orientovať-vytlačiť Symbol „tlačiareň“ znamená, že si môžte vytlačiť prezeranú celú kolekciu s fotkami a s cenami.
Ako sa orientovať-poslať mail Symbol „poštová obálka“ znamená, že môžte napísať svojmu známemu prostredníctvom elektronickej pošty e-mail, spolu s odkazom na prezeranú kolekciu.
Ako sa orientovať-informácie Symbol „i“ znamená, že môžte nám napísať prostredníctvom elektronickej pošty e-mail s hocijakou otázkou týkajúcou sa aktuálne prezeranej kolekcie.
Hore