Facebook-obkladydlazby24.sk

Často kladené otázky-FAQ

Obklady, dlažby, kúpeľne, kuchyne, mozaika - internetový obchod, e-shop


1. Aké formy platenia existujú vo Vašom obchode?


Existujú tri spôsoby platenia:

  • Platba vopred na účet spoločnosti, vedený v Tatra banka, a.s, číslo účtu: 2628783660/1100; pri zvolení tohto druhu objednávku začneme realizovať až po úplnom uhradení celej sumy z objednávky na náš účet
  • Platbu v hotovosti je možné realizovať len v prípade, že zvolíte osobný odber tovaru v Banskej Bystrici a uskutoční sa pri jeho prevzatí (týka sa to aj zákazníkov v Banskej Bystrici a jej okolí, nakoľko sa jedná o bezplatný dovoz)
  • Platba na tzv. dobierku je najčastejšie realizovaným spôsobom platenia (tovar si objednáte, my Vám ho dovezieme – v prípade, že si objednáte aj dovoz - a pri prevzatí tovaru zaplatíte)

2. Ceny uvedené vo Vašom obchode sú s DPH alebo bez DPH?


Všetky ceny v našom obchode sú uvedené s DPH


3. V akej akostnej triedy predávate obkladačky?


Všetok ponúkaný tovar predávame výlučne v I. triede.


4. Je zákazník informovaný o priebehu jeho objednávky a dátume dodania tovaru?


Po odoslaní objednávky v priebehu 24 hodín prvý krát telefonicky kontaktujeme zákazníka o prijatí a odkontrolovaní objednávky, informujeme o dátume dodania tovaru. Druhý krát telefonujeme 24 hodín pred dodaním tovaru. Tretí krát niekoľko hodín pred jeho dodaním a informujeme o približnom čase príchodu na miesto duručenia.


5. Vynášate tovar do bytu (domu)?


Kuriér nemá povinnosť vnášať tovar do bytu (domu). Dovoz obsahuje iba jeho výkladku z auta.


6. Existuje možnosť osobného odberu tovaru?


Osobný odber tovaru je možný po vopred telefonickom dohodnutí sa. Tovar je možné vyzdvihnúť na sídle spoločnosti uvedenej v sekcii kontaktné údaje.


7. Na objednaný tovar obdržím daňový doklad (faktúru)?


Áno, daňový doklad vystavujeme ku každej objednávke vo forme faktúry s DPH.


8. Aký je čas realizácie objednávky?


Podľa obchodných podmienok Vašu objednávku zrealizujeme do 15. pracovných dní. Priemerná doba dodania za celý rok 2011 bol jeden týždeň.


9. Akým spôsobom môžem získavať informácie o Vašom tovare a jeho dostupnosti?


Najjednoduchším spôsobom je zavolať na číslo 0911 948 693, na ktorom Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky. Taktiež nás môžte kontaktovať prostredníctvom elektronickej pošty info@obkladydlazby24.sk, kde sa Vám snažíme odpovedať do 24 hodín.


Hore